Зображення відсутні

ЗАСНОВАНА НОВА МОЛОДІЖНА СПІЛЬНОТА «Αγάπη» (Агапе)

         7 травня, у четверту неділю після Паски, із благословення пароха о.Корнелія Івашківа була заснована нова молодіжна спільнота. Учасниками цієї спільноти є молодь парафій Покрови Пресвятої Богородиці і св.мчч. Бориса і Гліба, які знаходяться у мікрорайоні Кутківці.

        Метою спільноти є виховання молоді у християнському дусі, в любові до Бога і Церкви. Учасники проводитимуть регулярні зустрічі які будуть супроводжуватися спільною молитвою, читанням Святого Письма і поглибленням всебічного знання правд християнської віри.

    Учасники спільноти беруть активну участь у  релігійному житті своєї парафії. Молодь є присутня на Богослужіннях, регулярно приступає до сповіді і Святого Причастя. Вони проходять  навчання у Школі Християнського Аніматора, що діє при Тернопільській Вищій Духовній Семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого. Прекрасна кутківецька молодь організовує молодіжні Хресні Дороги, гаївки, катехизації, парафіяльні чування, займається харитативною, евангелізаційною і місійною діяльністю.

Пізнавши радість від діяння Святого Духа, живучи у єдності з Христом і Пречистою Дівою Марією, молодіжна спільнота «Агапе»  прагне неустанно свідчити Божу присутність у нашому буденному щоденному житті.

Авторські права 2018 © Парафія Святих мучеників Бориса і Гліба. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.