Зображення відсутні

НАША МОЛОДЬ НА СВЯТІ ХРИСТИЯНСЬКОГО АНІМАТОРА

     Сьогодні (13.05.2017) учасники молодіжної спільноти «Агапе» взяли участь у Святі Християнського Аніматора, яке відбулося у Парку ім. Тараса Григоровича Шевченка. Захід розпочався Святою Літургією на  літній естраді о 10:00. Святкування продовжилося бансами, квестом і на завершення – врученням сертифікатів про закінчення навчального року у ШХА.

     Довідка: ШХА (Школа Християнського Аніматора) -  це курси які відбуваються при Тернопільській Вищій Духовній Семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого. Фундаментом для «Школи християнського аніматора» використовується «запобіжна система виховання» св. Івана Боско. Тут молодь отримує  підготовку для апостольської діяльності з дітьми та молоддю під час літніх таборів, а також під час катехитичної праці на власних парафіях.

     Цей проект дає можливість молодим активним людям зростати у християнському дусі, виховуючи в них добрих християн і чесних громадян, наближаючи їх до зустрічі з Христом, внаслідок якої вони навчаться виявляти Божу любов, жертвуючи своїми вміннями і даруючи себе іншим.

Авторські права 2018 © Парафія Святих мучеників Бориса і Гліба. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.