Зображення відсутні

ХРАМОВИЙ ПРАЗНИК НА НАШІЙ ПАРАФІЇ

     У неділю 6 серпня 2017 р.Б., парафія св.мчч. Бориса і Гліба що розташована в м.Тернополі, у мікрорайоні Кутківці, святкувала свій Храмовий празник.

       Із благословення і привітального слова пароха храму о.Корнелія Івашківа розпочалося свякування ще в суботу (5 серпня) ввечері родинним святом для всієї парафіяльної спільноти. Діти разом із батьками, бабусями і дідусями прийшли у вишиванках. Разом співали Вечірню, і потім дітки парафії показали усім прекрасний концерт.  Опісля діти мали змогу ще побігати та позмагатись у веселій грі, потанцювати запальні банси, а потім поласувати смаколиками із солодкого столу, який підготували спільно усі батьки. А запалення ватри і спільне виконання українських пісень додало у наше свято нотки душевності та родинного затишку.

       У сам день  празнику урочисту Божественну Літургію відслужили об 12:00 годині, за участі численних вірних. Літургію співслужили багато запрошених священнослужителів.  Очолив Службу Божу  духівник спільноти «Матері в молитві» , парох храму святого Пантелеймона, і парох парафії Переображення Господнього в Пронятині – о.Василь Чамарник. Разом із ним співслужили о.Володимир Агрес – священик сусідньої парафії свв.Володимира і Ольги, о.Тарас Бенедига – священик Храму Різдва Пресвятої Богородиці, о.Володимир Вінтонюк – архідиякон нашого духовного батька Архиєпископа і Митрополита Василія і о.Ігор Дармограй – архідиякон нашого владики Теодора, і сотрудник храму о.Андрій Цяпута.

         По завершенні Божественної Літургії було висловлено подяку  владиці Василію Семенюку та Курії Тернопільско-Зборівської архиєпархії УГКЦ і  усім жертводавцям, які своїми коштами, зусиллями, часом та стараннями дбають про розвиток даної святині.

Згодом відбулося освячення води та окроплення нею всіх присутніх на святі. І завершилося свято невеличким святковим солодким столом, який організували братерство і сестринство нашого храму. 

 

Авторські права 2018 © Парафія Святих мучеників Бориса і Гліба. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.