Зображення відсутні

Ставлення до природи....

«Нехай Зелені свята будуть по-справжньому зеленими», – референт з питань екології Львівської архиєпархії УГКЦ

Середа, 13 травня 2015, 16:52

 
 
 

Нещодавно о. Микола Пришляк, референт Бюро УГКЦ з питань екології Львівської архиєпархії, узяв участь у чергових деканальних зборах, які проходили у Митрополичих палатах на Свято-Юрській горі в м. Львові.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Референт представив і роздав присутнім плакати з інформацією про недоцільність штучних квітів, вінків, використання яких призводить до екологічної кризи. Отець Микола наголосив, що ця проблема приносить величезні клопоти, які полягають у нераціональному використанні коштів і шкідливому впливі на природне довкілля. Як альтернативу запропонував різноманітні живі квіти, котрі можуть милувати наше око від ранньої весни до глибокої осені.

З нагоди наближення великого свята Зіслання Святого Духа референт з питань екології підготував окреме звернення до всіх небайдужих вірних, в якому закликає християн не нищити молоді деревця з метою прикрашення храмів і домівок. Священик наголосив: «Господь дав нам цей світ, щоб ми про нього піклувалися та розпоряджалися розумно, використовуючи все те, що Бог нам створив, але це повинно бути гуманно, мудро та з любов'ю. Тому нехай Зелені свята будуть по-справжньому зеленими».

Головним посланням референта було те, що християнські спільноти, якщо вони претендують на те, щоб стати по-справжньому живими парафіями та живими свідками Воскресіння, повинні на всіх рівнях подбати про шанобливе та трепетне ставлення до Богом створеного світу – природи.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

 
Авторські права 2018 © Парафія Святих мучеників Бориса і Гліба. Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2013 © Український переклад Joomla! Україна.